Od 1. do 4. (razredna nastava)
3.B na izložbi članova HDLU Varaždin
Autor: Ružica Martinec, 26. 10. 2013.

U petak, 25. listopada 3.b je razgledao izložbu članova Hrvatskog društva likovnih umjetnika Varaždin koja je postavljena u Galeriji starih i novih majstora na Stančićevom trgu.

Radove izlažu umjetnici: Branko Bobić, Smiljana Brezovec Meštrić, Luka Bunić, Darwin Butković, Ivan Duić, Krešimir Ferinac, Vladimir Gašparić Gapa, Josip Grgevčić, Lila Herceg, Elizabeta Igrec, Velimir Ivezić, Nedjeljko Krčar, Vera Kuntner, Krunoslav Martinović, Ivan Mesek, Alen Novoselec, Nenad Opačić, Davor Petak, Željko Prstec, Heda Rušec, Darko Sačić, Živko Toplak, Wanda Tudja Strahonja, Goran Petrač i Gordana Kovačić Macolić.

Učenici su opmno zapisivali dojmove, autore i radove koji si im se najviše dopali.  Obećali su da će se i oni iskušati u tehnici crtanja na računalu nakon što su odgledali radove Wande Tudja Strahonja. Također su dobili još jednu naljepnicu u iskaznicu MIŠ-a (Muzej i škola - projekt grada Varaždina zbog kojeg je i razgled ove izložbe bio besplatan ).

Album fotografija sa izložbe!

Učenički kompjutorski crteži - album.