Od 1. do 4. (razredna nastava)
GOO smotra
Autor: Petra Kanešić, 1. 4. 2014.

U petak, 28. ožujka 2014. u Srednjoj školi Čakovec održana je 1. međužupanijska smotra projekata iz područja građanskog odgoja i obrazovanja - Projekta građanin Međimurske i Varaždinske županije za osnovne i srednje škole.

Učenici naše Škole sudjelovali su sa tri projekta:

• Projekt "Lipa po lipu - kuna, bez računa se ne računa" osmislili su i proveli učenici 4. razreda sa učiteljicom Rosanom Štrocinger.
  • Na projektu "Varaždin - grad cvijeća" radili su učenici 2. B i 4. B razreda sa učiteljicama  Petrom Lončarić-Časar i Petrom Kanešić.
  • Učenici 8.razreda sa učiteljicama Alenkom Bađun, Mihaelom Vrbnjak Grđan i Bojanom Perko osmislili su i realizirali projekt  "Konzervansi u prehrambenim proizvodima".
Kroz rad na projektima učenici su se dobro zabavili, naučili ponešto novo i pokušali mijenjati svijest građana. Pogledajte fotografije.