Od 1. do 4. (razredna nastava)
Naš prvi zajednički Božić
Autor: Željka Dugi Sokač, 23. 12. 2014.

Često se govori kako se PRVI uvijek pamti. Svjedoci te činjenice postali su i učenici 1.c razreda koji su u krugu svojih školskih prijatelja dočekali svoj prvi zajednički  Božić.

Uz svirku  božićnih pjesama učenici su crtežom prikazali na koji način obilježavaju Božić sa svojom obitelji ( najljepši  crteži Luke Križaneca, Maše Manojlović i Petre Sajko), a budući da su naučili pisati sva tiskana slova, izradili su i božićne čestitke za svoje najmilije. Kada su posao obavili, malo su se i zasladili. Tada ih je svojim  izvedbama svirajući na bisernici razveselila  učenica Hana Hudoletnjak koja već više godina svoje slobodno vrijeme posvećuje glazbi. Kako je Božić  vrijeme darivanja, svaki je učenik otišao kući sa više poklona:  poklon-tombola, poklon-učiteljica te poklon-škola, ali i onim najbitnijim: SA VELIKIM OSMJEHOM NA LICU I MIROM U SRCU.  Fotografije su ovdje.

Sretan Božić svim mojim velikim i malim ljudima!