Od 1. do 4. (razredna nastava)
U drugom krugu 3.d izabrao predsjednicu
Autor: Irena Čerpinko, 10. 10. 2015.

"Imamo predsjednicu razreda!" čestitke su svih prijatelja 3. d razreda upućene predsjednici razreda Niki Kauzler.

"Meni je u školi lijepo. Želim da se i ostali tako osjećaju. Međusobno si moramo pomagati i imati razumijevanja jedni za druge", između ostalog želje su predsjednice razreda Nike Kauzler. Vrlo suosjećajno i s poštovanjem čestitao joj je i njezin protukandidat Teodor Kovšca koji je u završnom krugi imao dva glasa manje. Izbore smo proslavili i čokoladicama koje je za taj dan donio Emanuel.

"Imamo predsjednicu razreda", i razvijat ćemo korektne i prijateljske odnose. Mi smo pravi demokratski građani... Pogledajte i fotografije.