Od 1. do 4. (razredna nastava)
Treći razredi posjetili župana i gradonačelnika

Kiara Briški – učenica 3.c razreda napisala je izvješće o održanoj terenskoj nastavi  (malo joj je pomogla učiteljica).

Učenici 3.a, 3.b, 3.c i 3.d razreda VI. OŠ Varaždin u sklopu nastave prirode i društva posjetili u Županijsku palaču – vidjeli smo veliku dvoranu u kojoj se održavaju sjednice  Županijske skupštine, a imali smo prilike zaviriti i u malu dvoranu. Gostoprimstvo su nam ukazali gospodin zamjenik župana Alen Kišić  te gospodin zadužen za protokol. Mogli smo sjesti u „vruću fotelju“ – na trenutak su neki od nas bili predsjednici Županijske skupštine… tko zna, možda se među nama i krije neki budući župan !

Nakon toga smo odšetali  do Gradske vijećnice gdje su nas dočekali: gospodin Dražen Dretar koji nas je odveo do dvorane za prijem gostiju – tamo smo upoznali gospođu Luciju Cahunek – mamu našeg prijatelja Jana iz 3.a. Uskoro su nam se pridružili i gospodin gradonačelnik Goran Habuš i njegov zamjenik gospodin Vjeran Radelić.  Imali su puno strpljenja za naša pitanja – između ostalog nas je interesiralo kada ćemo dobiti novu školsku sportsku dvoranu te kada će i učionice 3.c i 3.d imati projektore. Rečeno nam je – ubrzo !!!

Nakon lijepog druženja i čašćenja – polako smo krenuli prema našoj školi – ulice su već spremne za predstojeće blagdane kojima se svi jako veselimo!

Fotoalbum 1.                                       Fotoalbum 2