Od 1. do 4. (razredna nastava)
Čašćenje u 4.c
Autor: Lovorka Draginić, 16. 12. 2016.

Petak, 16. XII. 2016. – sasvim običan petak pun obaveza: rano ustajanje (kao i svakog radnog dana), dolazak u školu, pozdravljanje prijateljica i prijatelja u školi… i na stolu u učionici: TORTA !  Obećana, zaslužena, čokoladna, učiteljičina.

Zašto?  Zato jer je takav bio dogovor, zato jer je učiteljica obećala (a obećanja se trebaju izvršiti), zato jer smo se naradili u prvom polugodištu, zato jer se trudimo, zato jer smo mali (ali već i pomalo veliki), zato jer brinemo jedni o drugima, zato jer učiteljica voli kad se mi razveselimo … i još puno  „zato“.

Demokratski smo odlučili da ćemo se počastiti odmah prvi sat, a onda se „bacamo“  na hrvatski i prirodu i društvo. Žao nam je što su Helena i Dino bolesni pa nisu probali tortu.

I još jedna zanimljiva slučajnost: Danas je Leonin rođendan – donijela je slatkiše pa smo se dvostruko počastili.

Pred nama je VIKEND – Advent nas mami na ulice i trgove: klizat ćemo, družiti se, uživati sa roditeljima, braćom i sestrama!

Nestrpljivo očekujemo Božić! (i zimske praznike) smiley   Album je ovdje.