Od 1. do 4. (razredna nastava)
1. c u Muzeju anđela
Autor: Lovorka Draginić, 11. 12. 2017.

Danas, 11.12.2017. đaci-prvaci iz 1.C  došetali su do Muzeja Anđela u Ulici S.S.Kranjčevića 14. – točnije bili smo u kućici Mace Papučarice.

Odlično smo se proveli, Maca Papučarica je bila iznimno raspoložena za goste, krasno nas je dočekala, u kućici je bilo toplo, čekali su nas mekani jastučići, izuli smo se naravno, da joj ne zaprljamo sobu, udobno se smjestili i počela je priča: Žabac kraljević i Željezni Henrik !! (jedna od prekrasnih Grimmovih bajki)

Bilo nam je predobro, preugodno, preudobno, presmiješno, preuzbudljivo, pretoplo, PREKRATKO.

I mi smo bili glumci/lutkari. Na kraju smo dobili i poklončiće koje smo sa radošću odnijeli kući za uspomenu. No ipak, najveća uspomena su (uz ove fotografije koje su u nastavku) tople riječi Mace Papučarice, traženje anđela pri povratku do škole i nada da u svakom od nas čuči jedan anđeo – DA, bit ćemo dobri i pomagat ćemo jedni drugima – ne samo zato jer se bliži Božić, nego zato jer je lijep osjećaj da smo nekom nešto lijepo učinili, da smo nekoga razveselili i da smo nekome pokazali koliko ga volimo!

Hvala učiteljici Moniki Injić što je išla s nama u pratnji. Fotogalerija.