Od 1. do 4. (razredna nastava)
Što smo radili? - 1.b
Autor: Branka Kiđemet, 21. 12. 2017.

Od rujna do prosinca bilo je raznih događanja, a neka od njih smo obilježili i zabilježili.

U rujnu smo krenuli u školu i postali sudionici u prometu, te nam je policijski prometnik održao predavanje o ponašanju i oprezu u prometu, dok nas je volonterka Crvenog križa poučila o pružanju prve pomoći. Naravno, podijelili su nam i prigodne poklone.

U listopadu nam je medicinska sestra održala predavanje o higijeni zubiju, te nas poučila kako pravilno prati zube. U tom smo mjesecu obilježili i  Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje pečenjem klipića. Stavili smo pregače, zasukali rukave i primili se posla. Nije bilo lako, ali klipići su ispali  super. Obilježili smo i Dan jabuka.

U studenom smo malo obojali ruke i pokazali da jesmo i želimo biti tolerantni, obilježivši tako Međunarodni dan tolerancije.

U međuvremenu smo marljivo radili, učili, čitali, pisali.

Stigao je tako i prosinac, pa smo kitili školski bor. Na radost svih nas posjetio nas je i Djed Mraz.  I na kraju Božićni plesnjak. Zar može godina ljepše završiti, nego plesom?

Eto, bio je to kratak rezime onog što smo radili i uspjeli zabilježiti, a sad se veselimo nadolazećim blagdanima i zasluženom odmoru.  Fotoalbum je ovdje.