Od 1. do 4. (razredna nastava)
Bajkoviti Advent 4.c razreda
Autor: Željka Dugi Sokač, 22. 12. 2017.

Šetnjom bajkovito ukrašenim gradom Varaždinom, odlaskom u Muzej anđela, čašćenjem, Božićnom tombolom i poklonom iznenađenja učiteljice Željke, učenici 4.c razreda obilježili su najljepše dane u godini.

U četvrtak, 21. Prosinca, učenici su prošetali gradom te sreću ovjekovječili fotografijama, a nakon toga se uputili u Muzej anđela u kojem se nalazi kuća Mace papučarice. Učenici su obuli macine papuče i bajka je mogla početi. Učenicima je ispripovijedana bajka Regoč  poznate spisateljice Ivane Brlić-Mažuranić.

Sretan Božić od nas iz 4.c!