Od 1. do 4. (razredna nastava)
1. a na proljetnim radovima u "Čudesnim vrtovima"
Autor: Margareta Živković, 12. 4. 2018.

S dolaskom proljeća i toplijih dana počeli su radovi u vrtu. Odmah nakon proljetnog odmora pozvani smo da i mi sudjelujemo u sijanju i sađenju. Bili smo oduševljeni što ćemo biti pravi mali vrtlari. Uživali smo u razgledavanju „Čudesnih vrtova“, dodiru zemlje, začinskog bilja i njihovom opojnom mirisu.

Nakon razgledavanja vrtova i upoznavanja s primjenom alata za rad u vrtu, sami smo primijenili stečeno znanje te posijali sjeme i zasadili svoje prve sadnice. Dio sjemena koje smo posijali u čašice ponijeli smo kući, a drugi smo dio ostavili zasijan u vrtu.

Zahvalni smo mami Rusalki i tati Darku iz udruge „Gredica“ što su nam omogućili upoznavanje s proljetnim radovima i znanjem koje ćemo moći primijeniti u svakodnevnom životu. Fotogalerija.