Od 1. do 4. (razredna nastava)
Ovdje možete pronaći korisne informacije o razrednoj nastavi! Klikom na pojedinu učiteljicu možete pronaći sve vijesti koje je ta učiteljica objavila vezano uz svoj razred i svoj rad u školi.

Individualni razgovori

Petra Lončarić Časar

Željka Dugi Sokač

Rosana Štrocinger

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Miroslav Cmuk (knjižničar).

1. a posjetio Gradski odjel dječje knjižnice i izložbu Stoljeće tekstila
Autor: Vesna Gašparić, 11. 3. 2019.

U petak, 8.3.2019. učenici prvih razreda posjetili su Gradski odjel dječje knjižnice gdje ih je dočekala gđa. knjižničarka. Ona ih je upoznala s prostorom, mnoštvom knjiga, CD-a, igara, te im pročitala neke zanimljive priče. Učenici su na kraju mogli razgledati i pročitati neke njima najzanimljivije knjige koje su odabrali.

Nakon knjižnice uputili su se u palaču Herzer gdje su razgledali izložbu  tekstila pod nazivom „Stoljeće tekstila“, nekad vrlo važne tvornice za život grada pod imenom Varteks. Nakon razgledavanja sudjelovali su u radionici „Gdje su, što su i kako radili naši susjedi, djedovi i bake i …“.

Na povratku u školu zastali su na obližnjem igralištu kako bi se malo poigrali.

Album iz knjižnice.        Album s izložbe.         Album s igrališta.