Od 1. do 4. (razredna nastava)
Ovdje možete pronaći korisne informacije o razrednoj nastavi! Klikom na pojedinu učiteljicu možete pronaći sve vijesti koje je ta učiteljica objavila vezano uz svoj razred i svoj rad u školi.

Individualni razgovori

Petra Lončarić Časar

Željka Dugi Sokač

Rosana Štrocinger

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Miroslav Cmuk (knjižničar).

1. c u posjetu varaždinskoj dječjoj knjižnici i izložbi "Stoljeće tekstila"
Autor: Ružica Martinec, 14. 3. 2019.

U petak, 8. ožujka 2019. godine učenici 1.c razreda posjetili su dječji odjel varaždinske Gradske knjižnice i čitaonice „Metel Ožegović“. Pažljivo su slušali knjižničarku koja ih je upoznala s načinom rada knjižnice. Posebno im se svidjela kratka lutkarska scenska igra, a s velikim zanimanjem su proučavali i dječje enciklopedije.

Nakon knjižnice krenuli su u Gradski muzej Varaždin na izložbu „Stoljeće tekstila“ gdje su saznali da je davnih dana tvornicu Varteks posjetila i engleska kraljica Elizabeta II. Nakon razgledavanja izložbe sudjelovali su u radionici „Gdje su, što su i kako radili naši susjedi, djedovi i bake i...“

Kako im je bilo i što su sve vidjeli pogledajte u fotogaleriji.

Učiteljica Tanja Vincek