Od 1. do 4. (razredna nastava)
Ovdje možete pronaći korisne informacije o razrednoj nastavi! Klikom na pojedinu učiteljicu možete pronaći sve vijesti koje je ta učiteljica objavila vezano uz svoj razred i svoj rad u školi.

Individualni razgovori

Petra Lončarić Časar

Željka Dugi Sokač

Rosana Štrocinger

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Miroslav Cmuk (knjižničar).

Naši učenici uspješni na ekipnom matematičkom natjecanju Mathfest 2019. u Termama Tuhelj
Autor: Ružica Trogrlić, 29. 4. 2019.

U organizaciji Županijskog stručnog vijeća učitelja matematike Krapinsko-zagorske županije održan je 5. Mathfest u Termama Tuhelj.

Iz naše škole bile su dvije ekipe u kategoriji Math_43: ekipa Pobjednici u sastavu Nino Petek, Niko Mudri, Katarina Kajić i Niko Odrljin te ekipa Tosteri u sastavu Ozana Margotić, Marko Staneković, Max Poljan i Marin Rođak. Ekipa Pobjednici osvojila je 2. mjesto, a Tosteri 3. mjesto od 40 ekipa.

U kategoriji Math_65 sudjelovale su, među ukupno 66 ekipa, također 2 ekipe iz naše škole: Ugljikov dioksid i Nepoznanice. To su učenici: Mila Maretić, Jona Sedlar, Antun Kralj i Julijan Mostarkić te Mia Kolmanić, Nika Kauzler, Teodor Kovšca i Andrej Martinez. Oni su zauzeli 9. i 52. mjesto.

Čestitamo!