Od 1. do 4. (razredna nastava)
Ovdje možete pronaći korisne informacije o razrednoj nastavi! Klikom na pojedinu učiteljicu možete pronaći sve vijesti koje je ta učiteljica objavila vezano uz svoj razred i svoj rad u školi.

Individualni razgovori

Petra Lončarić Časar

Željka Dugi Sokač

Rosana Štrocinger

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Miroslav Cmuk (knjižničar).

Naša gredica – 1.c
Autor: Željka Dugi Sokač, 13. 6. 2019.

U sklopu projekta Mali vrt za održivo sutra! varaždinske udruge za promicanje održivog načina življenja Gredica učenici 1. c razreda su uz pomoć projektnih edukatora 5. lipnja 2019. svojim rukama krenuli sa uzgajanjem vlastite zdrave hrane.

Iako vam se čini kako smo još premali za takav važan pothvat, a i činjenica je da su neki alati veći od nas, mi smo se ipak primili  posla: narahlili smo zemlju, posadili povrće i cvijeće, zalijali ih te pognojili. Ništa nam nije bilo teško! Uživali smo radeći. Na kraju smo dobili Vrtlarske dnevnike koji su na obvezali da ne zaboravimo na učinjeno pa smo 13. 6. 2019., posjetili našu gredicu i ugodno se iznenadili kada smo vidjeli kako naše biljke napreduju. Još malo i moći ćemo pojesti našu salatu ! U hladu krošanja školskog vrta sa učiteljicom smo popunjavali Vrtlarski dnevnik i uživali u povjetarcu koji je hladio naša lica.