Od 1. do 4. (razredna nastava)
Ovdje možete pronaći korisne informacije o razrednoj nastavi! Klikom na pojedinu učiteljicu možete pronaći sve vijesti koje je ta učiteljica objavila vezano uz svoj razred i svoj rad u školi.

Individualni razgovori

Petra Lončarić Časar

Željka Dugi Sokač

Rosana Štrocinger

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Miroslav Cmuk (knjižničar).

Izbori za predsjednika/predsjednicu razreda u 2. d
Autor: Rosana Štrocinger, 24. 9. 2019.

Učenici 2.d razreda su, kao pravi Mali građani, proveli svoj izbor za predsjednika/predsjednicu razreda. Po uzoru na „prave“ izbore, imali su : prijavljivanje kandidata, sami ili uz pomoć roditelja su izradili izborne plakate te su održali predizborni govor u kojem su istaknuli što će raditi u svom „mandatu“.

Jedan kandidat/kandidatkinja je u svom govoru obećao/obećala da će častiti cijeli razred bombonima ako bude izabran/izabrana za predsjednika/predsjednicu razreda ( zanimljivo: to nije utjecalo na glasače, taj kandidat/kandidatkinja nije izabran).Nakon toga se pristupilo tajnom glasanju pri čemu su učenici trebali zaokružiti jedno ime na glasačkom listiću te listić staviti u kutiju. Prebrojavanje glasova je bilo uz pomoć tročlane komisije kako bi sve bilo pošteno .

Svi kandidati su se jako potrudili oko izbora, sam izbor je bio napet jer su svi kandidati imali svoje glasače te je pobjednik  bio neizvjestan do samog kraja. Novoj ( staroj) predsjednici su svi čestitali, a ostali kandidati su preuzeli neke druge zadatke.

Bravo za predsjednicu, sve ostale kandidate kao i za sve glasače!

Bravo i za roditelje koji podržavaju Školu za život i shvaćaju važnost učenja na primjerima iz stvarnog života !  Galerija.