Od 1. do 4. (razredna nastava)
Ovdje možete pronaći korisne informacije o razrednoj nastavi! Klikom na pojedinu učiteljicu možete pronaći sve vijesti koje je ta učiteljica objavila vezano uz svoj razred i svoj rad u školi.

Individualni razgovori

Petra Lončarić Časar

Željka Dugi Sokač

Rosana Štrocinger

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Miroslav Cmuk (knjižničar).

Trećaši posjetili Gradsku vijećnicu i Županijsku palaču
Autor: Lovorka Draginić, 1. 2. 2020.

U četvrtak 16.1.2020. 3. a, 3. b, 3. c  i 3. d  sa svojim razrednim učiteljicama i uz pratnju učiteljica produženog boravka Mateje Martinčević i Valentine Balentović  obišli su prostore Gradske vijećnice i Varaždinske županijske palače.

Obzirom da su trećaši uspješno savladali teoriju o županiji sad su još  trebali  i doživjeti prostore u kojima se donose važne odluke za naš grad i županiju.

Učenici su bili jako zainteresirani za problematiku financiranja grada J pa je jedno od pitanja upućeno gradonačelniku bilo i: „Kakva je financijska situacija grada Varaždina?“  odgovor je bio. „Dobra.“

Zahvaljujemo gospodinu Draženu Dretaru na lijepom prijemu u Gradsku vijećnicu.

Veliko  hvala i gradonačelniku gospodinu Ivanu Čehoku na strpljivosti i susretljivosti.

U Županijskoj palači također su nas lijepo  dočekali i proveli kroz svoje prostore: vidjeli smo  gdje zasjeda Županijska skupština, vidjeli smo portrete svih bivših župana – na tome zahvaljujemo gospodinu  Tomislavu  Pajtlaru.

Vratili smo se u školu prepuni dojmova.

Pogledajte fotografije koje su tamo nastale smiley