Od 1. do 4. (razredna nastava)
Ovdje možete pronaći korisne informacije o razrednoj nastavi! Klikom na pojedinu učiteljicu možete pronaći sve vijesti koje je ta učiteljica objavila vezano uz svoj razred i svoj rad u školi.

Individualni razgovori

Petra Lončarić Časar

Željka Dugi Sokač

Rosana Štrocinger

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Miroslav Cmuk (knjižničar).

1. b na radionici "Stari grad, novi putevi" - GMV
Autor: Ružica Martinec, 14. 3. 2020.

12. ožujka, učenici 1. b su proveli na izvanučioničkoj nastavi. Promatrali su znakove proljeća u gradu, prepoznavali su najpoznatija mjesta u gradu i prisustvovali odličnoj radionici u Starom gradu.

Radionica se održala u sklopu projekta "Mreža "živih" dvoraca kao oblika održivog turizma za očuvanje i promicanje kulturnog nasljeđa/LIVING CASTLES" gdje je Gradski muzej Varaždin jedan od projektnih partnera. Cilj edukativne radionice pod nazivom "Stari grad, novi putevi" za učenike osnovnih i srednjih škola je upoznati učenike s karakteristikama gotičko-renesansne utvrde Stari grad i tipom utvrde Wasserburg te graditeljskim odlikama koje krase najznačajniji spomenički kompleks grada Varaždina kroz edukativnu radionicu izrade papirnate makete Staroga grada.

Učenici su nakon kraćeg razgleda uživali u izradi makete našeg Starog grada, a najbrži i najprecizniji su osvojili i nagrade. Pogledajte ALBUM