Od 1. do 4. (razredna nastava)
Ovdje možete pronaći korisne informacije o razrednoj nastavi! Klikom na pojedinu učiteljicu možete pronaći sve vijesti koje je ta učiteljica objavila vezano uz svoj razred i svoj rad u školi.

Individualni razgovori

Petra Lončarić Časar

Željka Dugi Sokač

Rosana Štrocinger

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator), Miroslav Cmuk (knjižničar).

Rezultati natjecanja Dabar 2020.
Autor: Ružica Martinec, 22. 11. 2020.

Od 9. do 13. studenog ove godine i u našoj školi je održano 5. po redu natjecanje Dabar. Natjecanje se održalo u 4 kategorije za učenike osnovnih škola.

U kategoriji Mikrodabar (1. i 2. razred) sudjelovalo je ukupno 3 986 učenika, a iz naše škole među najboljima su: Nika Juričan, Mateo Mioković, Luka Poljanec i Filip Denac.

U kategoriji Milidabar (3. i 4. razred) natjecalo se ukupno 7 236 učenika, a među najboljima su: Hana Žiger, Filip Smuđ, Bruno Vupora, Dino Furjan, Oliver Martinčević, Katja Kukec i Tadej Lešnjak.

U kategoriji Kilodabar (5. i 6. razred) bio je čak 12 591 učenik, a najbolji iz naše škole su: Ozana Margotić, Nino Petek, Nika Pušac i Šimun Vusić.

U kategoriji Megadabar (7. i 8. razred) bilo je 8 286 rješavača, a najbolji iz naše škole su: Antun Kralj, Filip Juraga i Julijan Mostarkić.

Svi učenici koji su se natjecali prijavom na mooc.carnet.hr  mogu provjeriti svoj test te se uključiti u Pseudodabar i rješavati zadatke iz prošlih godina, a uskoro će biti dostupni i ovogodišnji zadaci. Također, učenici mogu preuzeti svoje diplome i virtualne značke. Čestitamo svima koji su sudjelovali, a posebno onima koji su među 10 % najboljih.