Od 5. do 8. (predmetna nastava)

Klikom na svakog pojedinog učitelja možete vidjeti sve vijesti koje je učitelj objavio vezano uz svoj predmet i rad u školi ili možete pogledati popis kronološki objavljenih vijesti ispod popisa učitelja.

Individualni razgovori

Predmet _ Učitelji __ Predmet _ Učitelji

Hrvatski jezik

Zdenka Šopar, Ivana Canjuga, Anita Perkov, Martina Špičko   Geografija   Vera HlapčićAlenka BađunBojana Perko

Engleski jezik   Andreja Remar Vidrač, Tina Ivčić, Filip Novosel, Natalija Hranjec   Povijest   Vera HlapćićBojana Perko

Njemački jezik

Natalija Hranjec, Dajana Leich, Marijana Martinec

Glazbena kultura   Ružica Kapitan

Matematika   Nina Prašnjak, Vedana Herman, Dario Maltarski, Elizabeta Borovec   Likovna kultura   Ivan Duić

Fizika   Jelena Bajkovec   Tehnička kultura   Marko Martinec

Kemija   Karmen Holenda, Mihaela Vrbnjak Grđan   TZK   Marinka MakTomica Kanoti

Priroda    Karmen Holenda, Mihaela Vrbnjak Grđan, Valentina Lukić

Vjeronauk

Ljiljana Posavec ZavrtnikSanja MalbašićTomislav RoguljaJanja Fotak

Biologija   Karmen HolendaMihaela Vrbnjak GrđanValentina Lukić   Informatika   Jelena Bajkovec, Dario MijačDanijel Lukić

5. Festival matematike Varaždinske županije (5.-8. razredi) - obavijesti
Autor: Dario Maltarski, 19. 4. 2019.

Učenici VI. osnovne škole Varaždin sudjelovati će na 5. Festivalu matematike Varaždinske županije koji će se održati u četvrtak, 25. travnja 2019. godine, u Gospodarskoj školi  Varaždin (Božene Plazzeriano  4, 42000, Varaždin). Učenici trebaju doći pred VI. osnovnu školu prije 9:00 sati kako bi nakon okupljanja točno u 9:00 sati krenuli pješice u pratnji učitelja prema Gospodarskoj školi.

Sve potrebne informacije o natjecanju: okvirni vremenik, detaljan program, pravilnici ekipnog i pojedinačnoga dijela natjecanja, zadatci s prošlih festivala objavljene su na službenoj stranici Centara izvrsnosti Varaždinske županije posvećenoj Festivalu matematike.

Pojedinačno i ekipno natjecanje predmetne nastave osnovnih škola piše se u dvorani Druge gimnazije. Objavljeni raspored natjecatelja nije ažuran jer nisu napisani učenici koji zamjenjuju učenike koji su odustali. Točan raspored sjedenja natjecatelja i ekipa iz VI. osnovne škole možete vidjeti u dokumentu u prilogu ove objave.

Ako u ekipi postoji zamjena, kapetan ekipe će na listiću koji svaka ekipa dobiva na početku (listić za rješenja) na kojemu su upisani članovi ekipe olovkom prekrižiti ime učenika kojeg nema i (čitko) upisati ime i prezime učenika koji ga zamjenjuje.

Sretno svima!

Priloženi dokumenti: