preskoči na sadržaj

VI. osnovna škola Varaždin

Login

 

Školska obilježja

Himna škole (mp3)

Vizija, misija, vrijednosti

Vision, mission, values


CD dječjeg zbora "Varaždinski Slavuji"
BiH

Tražilica

Citati

Brojač posjeta...

Ispis statistike od 22. 10. 2013.

Ukupno: 2251731
Od 5. do 8. (predmetna nastava)

Klikom na svakog pojedinog učitelja možete vidjeti sve vijesti koje je učitelj objavio vezano uz svoj predmet i rad u školi ili možete pogledati popis kronološki objavljenih vijesti ispod popisa učitelja.

Individualni razgovori

 

Predmet _ Učitelji __ Predmet _ Učitelji

Hrvatski jezik

  Zdenka Šopar, Ivana Canjuga, Anita Perkov, Martina Špičko   Geografija   Vera HlapčićAlenka BađunBojana Perko
                 
Engleski jezik   Andreja Remar Vidrač, Tina Ivčić, Filip Novosel, Natalija Hranjec   Povijest   Vera HlapćićBojana Perko
                 
Njemački jezik  

Natalija Hranjec, Dajana Leich, Marijana Martinec

  Glazbena kultura   Ružica Kapitan
                 
Matematika   Nina Prašnjak, Vedana Herman, Dario Maltarski, Elizabeta Borovec   Likovna kultura   Ivan Duić
                 
Fizika   Jelena Bajkovec   Tehnička kultura   Marko Martinec
                 
Kemija   Karmen Holenda, Mihaela Vrbnjak Grđan   TZK   Marinka MakTomica Kanoti
                 
  Priroda    Karmen Holenda, Mihaela Vrbnjak Grđan, Valentina Lukić  

Vjeronauk

  Ljiljana Posavec ZavrtnikSanja MalbašićTomislav RoguljaJanja Fotak
                 
Biologija   Karmen HolendaMihaela Vrbnjak GrđanValentina Lukić   Informatika   Jelena Bajkovec, Dario MijačDanijel Lukić
                 
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Naši učenici uspješni na 5. Festivalu matematike Varaždinske županije
Autor: Gordana Lešnjak, 6. 5. 2019.

25. travnja 2019. održan je 5. Festival matematike Varaždinske županije na kojem je sudjelovalo više od 100 učenika naše škole (od 1. do 8. razreda). Natjecali su se u pojedinačnim i ekipnim kategorijama.


Evo rezultata:

POJEDINAČNO NATJECANJE

3. razred: Niko Odrljin, Max Poljan i Marin Rođak (7. , 8. i 9. mjesto) – od ukupno 69 natjecatelja

4. razred: Nino Petek (2. mjesto), Lana Šoša (3. mjesto), Jan Turković (5. mjesto), Jan Drnovački (9. mjesto) – od ukupno 75 natjecatelja

5. razred – Julijan Mostarkić (3. mjesto), Mila Maretić (4. mjesto), Mia Kolmanić (6. mjesto) – od ukupno 52 natjecatelja

6. razred – Dino Kukolja i Antun Kralj ( 6. i 7. mjesto) - od ukupno 38 natjecatelja

7. razred – Barbara Kelava (1. mjesto), Ema Kolmanić (2. mjesto)  - od ukupno 41 natjecatelja

8. razred – Mislav Putarek (4.mjesto)  - od ukupno 34 natjecatelja

 

EKIPNO NATJECANJE

kategorija Anđeli

2. mjesto: ekipa Vrapci (Bruno Tomašković, Eleonora Orlović,  Jan Miletić, Bruno Vupora – 2. b i 1. b) , 4.mjesto: ekipa Crvići (Oliver Martinčević, Tea Rumenović, Alan Franko Posavec, Oliver Mađarić – 1.c i 2. c), 6. mjesto: ekipa Genijalci (Filip Smuđ, Silvia Gotal, Matija Herceg – 2. a i 1. a), 7. mjesto: ekipa Lumeni (Gabrijela Flajšek, Petar Habek, Domagoj Kracik, Kaja Vupora – 2.a i 1. a) – 42 ekipe u natjecanju

kategorija Špancireri

1.mjesto: ekipa Durice (Nino Petek, Niko Mudri, Jakov Petric, Niko Odrljin – 4.a i 3.a), 4. mjesto: ekipa Iluminati (Marin Rođak Oliver Vitez Nika Pušac Jan Turković – 3.c i 4. b), 9. mjesto: ekipa Palutaši (Tara Šipek, Paula Trajber, Šimun Vusić, Luka Čovran – 3.d i 4. d), 10 mjesto: ekipa Matkači 2 (Marko Staneković, Jan Drenovački, Ema Juričan, Roko Hitrec – 4.b i 3. b) – 54 ekipe u natjecanju

kategorija Husari

3. mjesto: ekipa 5 (Antun Kralj, Dino Kukolja, Mia Kolmanić, Julijan Mostarkić) – 61 ekipa u natjecanju

 

Svim učenicima čestitamo na sudjelovanju među 1300 natjecatelja, a posebne čestitke upućujemo najuspješnijima.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju