Od 5. do 8. (predmetna nastava)

Klikom na svakog pojedinog učitelja možete vidjeti sve vijesti koje je učitelj objavio vezano uz svoj predmet i rad u školi ili možete pogledati popis kronološki objavljenih vijesti ispod popisa učitelja.

Individualni razgovori

Predmet _ Učitelji __ Predmet _ Učitelji

Hrvatski jezik

Zdenka Šopar, Ivana Canjuga, Anita Perkov, Martina Špičko   Geografija   Vera HlapčićAlenka BađunBojana Perko

Engleski jezik   Andreja Remar Vidrač, Tina Ivčić, Filip Novosel, Natalija Hranjec   Povijest   Vera HlapćićBojana Perko

Njemački jezik

Natalija Hranjec, Dajana Leich, Marijana Martinec

Glazbena kultura   Ružica Kapitan

Matematika   Nina Prašnjak, Vedana Herman, Dario Maltarski, Elizabeta Borovec   Likovna kultura   Ivan Duić

Fizika   Jelena Bajkovec   Tehnička kultura   Marko Martinec

Kemija   Karmen Holenda, Mihaela Vrbnjak Grđan   TZK   Marinka MakTomica Kanoti

Priroda    Karmen Holenda, Mihaela Vrbnjak Grđan, Valentina Lukić

Vjeronauk

Ljiljana Posavec ZavrtnikSanja MalbašićTomislav RoguljaJanja Fotak

Biologija   Karmen HolendaMihaela Vrbnjak GrđanValentina Lukić   Informatika   Jelena Bajkovec, Dario MijačDanijel Lukić

Europski dan jezika
Autor: Anamarija Kovačić, 30. 9. 2019.

Dana 28.9. na Franjevačkom trgu u Varaždinu obilježen je Europski dan jezika. Program je održan pod motom:“Deutsch ist nah!“

U obilježavanju su sudjelovali učenici I., II., IV., V., VI. i VII. osnovna škola Varaždin, osnovne škole Cestica, Višnjica, Radovan, Donja Voća, Petrijanec, "Vladimir Nazor" Sv. Ilija, Ljubešćica, Maruševec, Kamenica ,Tužno, Klenovnik, Breznički Hum, Lepoglava, Trnovec, Srednja gospodarska škola Varaždin i OŠ Vidovec.

Učenice VI. osnovne škole svoje su radove prezentirale građanima i ukazale na važnost učenja stranih jezika, a posebno njemačkog s obzirom na geografski položaj samog grada. U obilježavanju su sudjelovale učenice Ivona Novotny (6.b), Morena Morrison (6.c), Ivona Šemiga (7.c), Leona Dimovski (7.c), Dunja Petrović (7.c), Kiara Briški (7.c), Nina Harapin (7.c), Lucija Makovec-Jež (7.c) te Lana Maria Hopwood (7.c).