preskoči na sadržaj

VI. osnovna škola Varaždin

Login

 

Školska obilježja

Himna škole (mp3)

Vizija, misija, vrijednosti

Vision, mission, values


CD dječjeg zbora "Varaždinski Slavuji"
BiH

Tražilica

Citati

Brojač posjeta...

Ispis statistike od 22. 10. 2013.

Ukupno: 2251735
Od 5. do 8. (predmetna nastava)

Klikom na svakog pojedinog učitelja možete vidjeti sve vijesti koje je učitelj objavio vezano uz svoj predmet i rad u školi ili možete pogledati popis kronološki objavljenih vijesti ispod popisa učitelja.

Individualni razgovori

 

Predmet _ Učitelji __ Predmet _ Učitelji

Hrvatski jezik

  Zdenka Šopar, Ivana Canjuga, Anita Perkov, Martina Špičko   Geografija   Vera HlapčićAlenka BađunBojana Perko
                 
Engleski jezik   Andreja Remar Vidrač, Tina Ivčić, Filip Novosel, Natalija Hranjec   Povijest   Vera HlapćićBojana Perko
                 
Njemački jezik  

Natalija Hranjec, Dajana Leich, Marijana Martinec

  Glazbena kultura   Ružica Kapitan
                 
Matematika   Nina Prašnjak, Vedana Herman, Dario Maltarski, Elizabeta Borovec   Likovna kultura   Ivan Duić
                 
Fizika   Jelena Bajkovec   Tehnička kultura   Marko Martinec
                 
Kemija   Karmen Holenda, Mihaela Vrbnjak Grđan   TZK   Marinka MakTomica Kanoti
                 
  Priroda    Karmen Holenda, Mihaela Vrbnjak Grđan, Valentina Lukić  

Vjeronauk

  Ljiljana Posavec ZavrtnikSanja MalbašićTomislav RoguljaJanja Fotak
                 
Biologija   Karmen HolendaMihaela Vrbnjak GrđanValentina Lukić   Informatika   Jelena Bajkovec, Dario MijačDanijel Lukić
                 
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Županijsko natjecanje iz informatike - Infokup 2020.
Autor: Danijel Lukić, 17. 2. 2020.

Županijsko natjecanje iz informatike Infokup 2020. održano je 17.02. 2020. godine. Županijskom natjecanju pristupili su učenici: Ozana Margotić – 5.b, Jan Drenovački – 5.b, Jan Turković – 5.b, Marko Staneković – 5.b, Andrej Martinez – 6.a, Antun Kralj – 7.a, Jona Sedlar – 7.a, Dino Kukolja – 7.c, Teodor Kovšca – 7.d, Vanda Vrček – 8.b, Barbara Kelava – 8.c, Bruno Kosmačin – 8.c i Ema Kolmanić – 8.d. Natjecanje je proteklo u najboljem redu.


Ljestvica poretka

Osvojeno mjesto

Ime i Prezime učenika

Razred

Broj bodova

Mentor

ALGORITMI – 5. razredi

1.

Ozana Margotić

5.b

200

Danijel Lukić

2.

Jan Turković

5.b

45

Danijel Lukić

7.

Marko Staneković

5.b

 

Danijel Lukić

7.

Jan Drenovački

5.b

 

Danijel Lukić

ALGORITMI – 6. razredi

4.

Andrej Martinez

6.a

37

Dejan Drabić, Danijel Lukić

ALGORITMI – 7. razredi

1.

Antun Kralj

7.a

155

Dejan Drabić, Danijel Lukić

2.

Dino Kukolja

7.c

114

Dejan Drabić, Danijel Lukić

4.

Jona Sedlar

7.a

40

Danijel Lukić

ALGORITMI – 8. razredi

1.

Bruno Kosmačin

8.c

159

Dejan, Drabić, Danijel Lukić

2.

Ema Kolmanić

8.d

76

Danijel Lukić

LOGO – 8. RAZREDI

1.

Bruno Kosmačin

8.c

100

Danijel Lukić

2.

Barbara Kelava

8.c

94

Danijel Lukić

OSNOVE INFORMATIKE – 7. razredi

2.

Teodor Kovšca

7.d

17,5

Danijel Lukić

OSNOVE INFORMATIKE – 8. razredi

3.

Vanda Vrček

8.c

20,5

Danijel Lukić

6.

Bruno Kosmačin

8.c

17,5

Danijel Lukić





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju