Projekt „Teškoće nisu prepreka“ – izrada božićnih čestitki u COO Tomislav Špoljar
Autor: Sandra Šenkiš, 7. 12. 2015.

Povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, 3.12.2015. učenici 4. i 6. razreda naše škole posjetili su Centar za odgoj o obrazovanje Tomislav Špoljar.

Naši učenici su zajedno s učenicima iz 4, 5. b razreda i 00S XIII uz prisustvo svojih profesora, te prof. def. Marine Radosavljević i  Ivane Peček u kreativnoj radionici u sklopu projekta „Teškoće nisu prepreka“, izrađivali božićne čestitke  od različitih materijala uz pjevanje i slušanje. Zajedno su blagovali užinu i provodili slobodno vrijeme uz druženju.

Projekt „Teškoće nisu prepreka“ započeo je 2014. sa ciljem da se u djeci  potakne svijest o međusobnom prihvaćanju i uvažavanju, jer svi smo na svoj način različiti i unikatni.

Učenici su razgledali s voditeljicom projekta,  prof. logoped Sandrom Šenkiš, te s prof. def. Ines Nemet  i prof. teologije Tomislavom Roguljom prostore nove škole, te se upoznali s načinom rada u razredima i odgojno-obrazovnim skupinama.

Kao poklon učenici Centra darovali su svojim gostima keramičke figurice kao mali znak pažnje i zahvalnost.

Fotogalerija