Kutak za roditelje

Poštovani roditelji ovdje možete pročitati sve važne obavijesti namijenjene roditeljima. Također u podizborniku s lijeve strane dostupni su: Individualni razgovoriKriteriji ocjenjivanjaPrvi dan nastaveUdžbenici!

Parking za roditelje

Pun kofer prijateljstva
Autor: Ksenija Dretar, 7. 10. 2014.

Dragi učenici i roditelji!

U program Dječjeg tjedna Dječji forumi osnovnih škola  uvrstili  su aktivnost pod nazivom ''Pun kofer prijateljstva'' namijenjen prvenstveno  djeci - prijateljima iz Gunje i ostalih poplavljenih područja. Ta djeca još uvijek nemaju uvjete za povratak svojim kućama  i još se uvijek sele iz mjesta u mjesto.

Kako bismo im pružili ruku prijateljstva, predlažemo da svaki Dječji forum prikupi u svoj školi:

- jedan kofer (ako netko ima veliki stari kofer koji želi pokloniti molimo javiti pedagogu škole)

- školski pribor (bilježnice, olovke, gumice, trokute, pernice i sl.)

- nešto edukativnih i društvenih  igara

- puno poruka podrške za povratak svojim kućama

Opremljeni kofer ćemo ove subote 11.10.2014. u 10 sati odnijeti u Društvo Naša djeca i nakon toga  poslati u Gunju.

Molimo učenike, koji to žele i mogu, da se uključe  u ovu humanitarnu akciju  (pogotovo porukama podrške) i  svojim doprinosom pomognu uspostavljanju prijateljstva s djecom iz Slavonije. Napisane poruke i pribor molimo predati razredniku ili pedagogu škole u četvrtak 9.10. i petak 10.10.2014.