Kutak za roditelje

Poštovani roditelji ovdje možete pročitati sve važne obavijesti namijenjene roditeljima. Također u podizborniku s lijeve strane dostupni su: Individualni razgovoriKriteriji ocjenjivanjaPrvi dan nastaveUdžbenici!

Parking za roditelje

Obavijest učenicima i roditeljima
Autor: Ksenija Dretar, 12. 2. 2015.

Na sjednici Dječjeg gradskog vijeća dogovoreno je da se u petak, 13. veljače
2015. godine u 18 sati u Sportskoj dvorani u Graberju povodom Valentinova održi
humanitarni glazbeni program.

U programu će nastupiti preko 300 polaznika radionica iz Društva Naša djeca uz Groove On bend, jednog od pjevača Glazbene radionice pjevanja Mali slavuji  Nevena Stipčića. Pozivaju se učenici da u pratnji roditelja prisustvuju programu jer je prihod humanitarne priredbe ''Kofer prijateljstva''namijenjen djeci Gunje iz poplavljenih područja , a  dio sredstava će se uplatiti  majci Marije i Rudolfa za kupnju auto sjedalica za hendikepirane osobe. Podsjećamo da je prošle godine u sličnom programu  prikupljeno 20.000,00 kuna čistog prihoda koji je uplaćen izvođaču lifta za dječaka Filipa Kosa. Ulaznice po cijeni od 20,00 kuna mogu se kupiti na blagajni Društva Naša djeca radnim danom od 11 do 19 sati ili na blagajni Sportske dvorane jedan sat prije programa.