Kutak za roditelje

Poštovani roditelji ovdje možete pročitati sve važne obavijesti namijenjene roditeljima. Također u podizborniku s lijeve strane dostupni su: Individualni razgovoriKriteriji ocjenjivanjaPrvi dan nastaveUdžbenici!

Parking za roditelje

Izmjena obavijesti o upisu u 1. razred u šk. god. 2020./2021.
Autor: Mario Stančić, 13. 5. 2020.

Poštovani roditelji, unatoč tome što ste dobili poziv iz škole, u skladu s pristiglom uputom MZO obavještavamo vas da se neće održati najavljeni psihofizički pregledi. Molimo vas da svakako popunite anketu koja je dostupna u nastavku.

Utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta, odnosno učenika zbog upisa u prvi razred, koji provode Stručna povjerenstva škola i ureda nadležnih za obrazovanje, za sada se još neće provoditi.

Upute za način i vrijeme njihova provođenja škole i upravni odjeli u županijama nadležni za obrazovanje te Gradski ured za obrazovanje Grada Zagreba dobit će kada o tome budu donesene potrebne odluke.

Ministarstvo je pokrenulo žurne izmjene Pravilnika o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava gdje je postupak upisa u prvi razred osnovne škole reguliran, a u kontekstu izvanredne situacije pandemije koronavirusa.

Molimo roditelje da obavezno popune ranije objavljenu anketu za roditelje: https://forms.gle/Na44Y8yKCkfcT1cRA.