Kutak za roditelje

Poštovani roditelji ovdje možete pročitati sve važne obavijesti namijenjene roditeljima. Također u podizborniku s lijeve strane dostupni su: Individualni razgovoriKriteriji ocjenjivanjaPrvi dan nastaveUdžbenici!

Parking za roditelje

Akcija "Poštujte naše znakove"
Autor: Ksenija Dretar, 21. 9. 2020.

Na početku školske godine 2020./2021. zbog epidemioloških razloga vodeći primarno brigu o zaštiti zdravlja djece, Ravnateljstvo policije neće uobičajeno redovito organizirati posjete policijskih službenika školama i održavati predavanja i prezentacije vezane uz prevenciju stradavanja djece i mladih u prometu.

Ravnateljstvo policije pripremilo je za učenike prvih razreda preventivno-edukativni video materijal „Poštujte naše znakove“ koji će biti prikazan u okviru Sata razrednika te će s učenicima biti obrađeni sadržaji kojima će im se skrenuti pozornost na pažljivo ponašanje u prometu.

Preventivno-edukativni video „Poštujte naše znakove“ dostupan je na poveznici: https://mup.gov.hr/vijesti/video-pocela-skola-oprez-u-prometu/286529

U zonama oko škola i policijski službenici nastavit će brinuti za sigurnost učenika s posebnim naglaskom na učenike prvih razreda i u trenutku kada epidemiološki uvjeti budu dopustili Ravnateljstvo policije i Ministarstvo znanosti i obrazovanja intenzivirat će  aktivnosti vezane uz prevenciju stradavanja djece i mladih u prometu, u okviru kojih će biti organizirana predavanja i prezentacije policijskih službenika i distribucija preventivnih materijala.