Županijsko natjecanje u košarci za ženske ekipe 5.ih i 6.ih razreda osnovnih škola
Autor: Tomica Kanoti, 11. 4. 2017.

Školski sportski savez Varaždinske županije održao je finalno županijsko natjecanje u košarci za ženske ekipe 5.ih i 6.ih razreda osnovnih škola. Natjecanje je održano u Areni Varaždin.

Pobjednička ekipa VI. OŠ  sa dvije uvjerljive pobjede ostvarila je plasman na Poluzavršnicu Državnog prvenstva Republike Hrvatske, skupine "Sjever" koje će se održati 16.05. u Koprivničko-križevačkoj županiji.

Plasman na Završnicu Državnog ekipa OŠ VI. probati će izboriti u utakmicama sa predstavnicama - županijskim pobjednicama još 5 županija; Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske, Međimurske, Krapinsko-zagorske i grada Zagreba.

Za ekipu ŠSD Šesta nastupile su Zara Dukić, Lara Perić, Ana Višnjić, Mara Ščuric, Gabriela Gugić, Dora Kuzmić, Jana Kovačić, Ana Čepin, Nina Klopotan, Zara Klopotan i Anja Martinez.

Poredak:
1.mjesto: OŠ VI. Varaždin