Ovdje možete saznati više o sportskim aktivnostima naše škole!

Više o sportskom drušvu Šesta Olimpijski dan Sportski dan Biciklijada

Orijentacijsko
trčanje
Paraolimpijski
dan
Gradski sport

O športskom društvu
Autor: Marinka Mak, Tomica Kanoti, 28. 11. 2015.

Školsko športsko društvo Šesta okuplja učenike zbog svrhe provođenja izvannastavnih sportskih aktivnosti u okviru kojih učenice i učenici treniraju jedan ili više sportova, te sudjeluju na školskim sportskim natjecanjima na međurazrednoj, gradskoj, županijskoj i državnoj razini na kojima naši učenici postižu zapažene rezultate.

Sportovi koji su zastupljeni u radu ŠŠD-a su atletika, kros, mali nogomet, rukomet, košarka, odbojka, stolni tenis, badminton, gimnastika, plivanje i šah.

ŠŠD organizira i druženja svih djelatnika škole, roditelja i učenika kroz različite projekte kao što su sportski dan, biciklijada, olimpijski dan i posjete različitim sportskim manifestacijama.