Zdravi tjedan u 2.c
Autor: Lovorka Draginić, 27. 2. 2015.

Komentari: „Da bar stalno imamo užinu u učionici !“;  „Šteta da je danas zadnji dan!“;  „Dosta nam je ZDRAVE hrane!“   smiley

Da objasnimo o čemu se radi: Zdravi tjedan na našoj školi je tjedan u kojem se učenici natječu u kuhanju, domaćinskim poslovima, pripremanju zdravog obroka  - a za sve učenike nižih razreda je to i tjedan u kojem se užina nosi u učionicu , učenici od kuće nose kuhinjske krpe koje stavljaju ispred sebe i .... „gozba može početi“.

To je tjedan u kojem užina vremenski najduže traje, ali je to i tjedan u kojem učenici traže još i još i još (hrane) jer je sve tako fino, ukusno , zdravo i  drugačije  nego  inače!!!!

Uglavnom – uživali smo u slovenskom doručku, poljskom doručku, domaćem (varaždinskom) doručku – a kako je to bilo pogledajte na fotografijama čitavog tjedna smiley