Tjedan zdravlja
Autor: Mario Stančić, 15. 3. 2013.

Tjedan zdravlja u našoj školi održava se  u  vremenu od 18.-22.3.2013.

VJEŽBANJE

Učenici razredne nastave vježbaju svakog dana prema odluci razrednice, a učenici predmetne nastave na početku 3. sata (10 minuta). Učenike predmetne nastave, koji će voditi vježbe  na tom satu, trebaju pripremiti učitelji TZK. Vježbe se izvode u razredima. Molimo učenike i učitelje da u tom tjednu u školu dolaze sportski odjeveni.

ZDRAVA PREHRANA

Učenici razredne nastave u tom tjednu  užinu predviđenu prema posebnom jelovniku jedu u svom razredu. U dogovoru s razrednicima učenici trebaju donijeti podmetače i ostali potrebni pribor.

Učenici predmetne nastave imaju natjecanje u pripremanju obroka. Razrednici će odrediti 6 učenika koji će od zadanih namirnica pripremiti obroke:1 tanjur predjela,1 tanjur  glavnog jela i 1 tanjur deserta i 2 učenika za čišćenje (znači ukupno 8 učenika). Molimo učitelje da navedene učenike ne upisuju u dnevnik. Obroci se pripremaju prema unaprijed određenim namirnicama. Tijekom tjedna zdravlja na satu razrednika učenici izrađuju plakate.

Obroci će se pripremati u blagovaonici u vremenu od 8,00-8,45 sati i od 9,00- 9,45 sati , pema slučajnom odabiru i dogovoru razrednika:

• ponedjeljak, 18.3.2013.-5. razredi
  • utorak,19.3.2013. -6.razredi
  • srijeda, 20.3.2013.- 7. razredi
  • četvrtak, 21.3.2013.- 8. razredi
  • petak, 22.3.2013.-u vremenu od 11,00-12,00-pobjednici prethodnih dana imaju svečano finale – MASTERŠEST!

U petak, 22.3.2013. će užina za 4. 5. i 7. razrede biti u 9,35 sati, a za 6.i 8. razrede u 10,30 sati.

Za finale (petak) iz svakog razreda treba odabrati dva predstavnika koji će prisustvovati finalu (niži i viši razredi).

S učenicima će u blagovaonici prilikom kuhanja biti : u ponedjeljak, utorak i četvrtak -Dario Mijač, u srijedu-Marko Martinec i naravno, svaki dan-kuhar iz  Vindije. Razrednici će prema prethodnom dogovoru prisustvuju kuhanju.

POVJERENSTVO KOJE ĆE OCJENJIVATI OBROKE: Sandra Šenkiš, Dušanka Kojdić, Kuharice, Ksenija Dretar i Mario Stančić.

Izvješće o projektu možete preuzeti u privitku.

Priloženi dokumenti:
Projekt_tjedan_zdravlja.pdf (564.67 KB)