Vještine

Ovdje možete saznati više o radu učeničke zadruge i drugim kreativnim vještinama u kojima sudjeluju naši učenici.

Domaćinstvo Kreativna grupa Zadruga - smotre Zdravi tjedan

Učenička zadruga Šestica na Županijskoj smotri učeničkih zadruga
Autor: Ružica Martinec, 13. 6. 2012.

Pogledajte galeriju!

Zadruga naše škole i ove je godine sudjelovala na Županijskoj smotri učeničkih zadruga koja se održala na Franjevačkom trgu  26. svibnja ove godine. Voditeljica keramičarske grupe Irena Čerpinko je sa svojim malim keramičarkama pripremila radnju Varaždin grad bicikla. Stvorile su prekrasne suvenire u raku tehnici. Od sitnih broševa do prekrasnih slika. Na izložbenom štandu su pred komisijom male keramičarke prikazale svoj praktični rad – izradile su bicikl suvenir. Voditeljica naše zadruge Alekasndra Oreški precizno je izlagala rad zadruge pred ocjenjivačkom komisijom zajedno sa učenicama. Rad zadruge je bio višestruko pohvaljivan te su prekrasni suveniri svima zapeli za oko.