Dan darovitih učenika

Saznajte kako u školi obilježavamo Dan darovitih učenika!

4. a UČENICI MIJENJAJU UČITELJE
Autor: Vesna Gašparić, 3. 4. 2014.

Na  1. travnja svašta se može dogoditi….Tako su na našoj školi taj dan učenici zamijenili učitelje, pedagoga, knjižničara, ravnatelja….

Baš nam je bilo dobro….smiley

Jer, dok sam ja sjedila u zadnjoj klupi i učila, moji učenici su predavali matematiku ( Anja Lekić, Emma Slunjski, Marija Klampfl i Eva Škerbić) , hrvatski jezik (Lana Cvetko, Ema Galić, Vili Horvat i Eva Makovec-Jež),  prirodu i društvo (Gita Sočković, Amalija Petrac i Nina Vuković), tjelesnu i zdravstvenu kulturu (Lovro Petrović, Roko Mrvelj, Borna Ratkaj i Fran Tesla)  i rješavali zanimljive zadatke iz dodatne nastave matematike (Luka Car, Mirko Bušić i Luka Ivaniš)….

Učenik Luka Car nam je zamijenio ravnatelja i prisustvovao sastanku te rješavao „goruće“ školske probleme….Uh, kako je ponosno i ozbiljno sjedio u ravnateljevoj fotelji….smiley

Što se mene kao učiteljice tiče mogao bi 1.travanj biti češće….smiley

I učenici se slažu….smiley

Fotografije: album 1 i album 2!