Klub mladih tehničara "Faust Vrančić"

Voditelj Kluba mladih tehničara "Faust Vrančić" je Marko Martinec.

Nova regulacija prometa ispred naše škole
Autor: Ivana Canjuga, 1. 12. 2017.

Ovoga će tjedna, od ponedjeljka do petka, učenici članovi Školske prometne jedinice regulirati promet ispred naše škole.

Učenici sigurno mogu ući u školu s bočne strane uz Ulicu Miroslava Krleže te kroz ulaz za pješake iz Ulice Dimitrija Demetra. Ispred glavnog kolničkog ulaza u našu školu stoje dva učenika iz prometne jedinice koji propuštaju vozila i bicikliste, a pješake usmjeravaju na ulaze namijenjene pješacima. Cijeli projekt vođen je od strane ravnatelja Marija Stančića te učitelja tehničke kulture Marka Martineca. Ovaj projekt se provodi kako bi se osigurala sigurnost svih pješaka, a ponajviše onih najmanjih te kako bi se učenike potaknulo da prolaze kroz lijepo uređene školske putove. Svi učenici iz Prometne jedinice smatraju da je ovaj način reguliranja prometa vrlo koristan jer na taj način djeca mogu naučiti kako se sigurno i promišljeno kretati u prometu.