Znanost

Ovdje možete saznati više o projektima naših mladih znanstvenika te pratiti njihove aktivnosti.

Dan škole (pod Generacije) Dan darovitih učenika Dan informatike

Kemijski dan Matematički dan Festival matematike Klub mladih tehničara
Faust Vrančić

Dan zamjene uloga učitelja i učenika

Došao je i taj dugo očekivani petak, kada su učitelji i učenici zamijenili uloge! Ponovno su učenici dobili priliku vidjeti kako je učiteljima „zabavno“ u njihovom poslu te su mogli barem na jedan dan iskusiti kako je to biti odrastao.

U našem razredu nastavu biologije održali su Anton Lekić i Kaja Sabol. Tijekom prvog sata Kaja je kao učiteljica podijelila testove i pazila na red u razredu te da nitko ne prepisuje. Bilo je zabavno promatrati učenike kako se trude biti neopaženi u prepisivanju.

Na drugom satu Anton je slušao izlaganje, pregledavao pogreške te  ocjenjivao referate učenika.

„Iako je bilo zabavno postati učitelj na jedan dan, mislim da bi bilo bolje da za sada još uvijek ostanemo djeca i radimo ono što sada trebamo, a to je zabava i uživanje u životu. Tako da poučavanje ostavljamo vama, učiteljima“ , ispričali su nam Anton i Kaja.