Znanost

Ovdje možete saznati više o projektima naših mladih znanstvenika te pratiti njihove aktivnosti.

Dan škole (pod Generacije) Dan darovitih učenika Dan informatike

Kemijski dan Matematički dan Festival matematike Klub mladih tehničara
Faust Vrančić

Kemija za zmrznut 2017.
Autor: Karmen Holenda, 28. 8. 2017.

Pri kraju školske godine, u utorak 13.6.2017. održana je atraktivna školska manifestacija „Kemija za zmrznut“ u kojoj su svoje vještine i znanje pokazali najbolji kemičari sedmih i osmih razreda.

Za učenike, roditelje, učitelje i druge goste, učenici su izveli dvadesetak zanimljivih i poučnih kemijskih pokusa. Pri tome su posjetitelji mogli vidjeti kako pročitati nevidljivo pismo,  zapaliti vatru bez šibica ili napraviti dva metra magle. Bilo je još mnogo promjena boja, iskri, plamena i jedna sasvim mala eksplozija za kraj.

Voditelji dodatne nastave kemije su profesorice Mihaela Vrbnjak Grđan i Karmen Holenda.

Fotogalerija