Županijsko natjecanje iz fizike
Autor: Jelena Bajkovec, 20. 3. 2023.

Dana 9. ožujka 2023. u I. osnovnoj školi Varaždin održalo se Županijsko natjecanje iz fizike za učenike osnovnih škola. Na natjecanju je sudjelovalo 32 učenika, od koji su našu školu predstavljali Ozana Margotić, Nikolina Prstec i Jan Turković uz mentoricu Jelenu Bajkovec, učiteljicu fizike i informatike.

Učenici su ostvarili odlične rezultate: Ozana Margotić 4. mjesto (54 boda), Nikolina Prstec 12. mjesto (30 bodova), Jan Turković 17. mjesto (23 boda). Nadamo se pozivu na državno natjecanje te im želimo puno uspjeha dalje!

Predmet i disciplina Osvojeno mjesto Ime i prezime učenika Razred  Broj bodova Mentor
fizika 4 Ozana Margotić 8. 54 Jelena Bajkovec
fizika 12 Nikolina Prstec 8. 30 Jelena Bajkovec