preskoči na sadržaj

VI. osnovna škola Varaždin

Login

 

Školska obilježja

Himna škole (mp3)

Vizija, misija, vrijednosti

Vision, mission, values


CD dječjeg zbora "Varaždinski Slavuji"
BiH

Tražilica

Citati

GIF

Brojač posjeta...

Ispis statistike od 22. 10. 2013.

Ukupno: 3026048
Tjedni individualni razgovori
 
Učitelji održavaju individualne razgovore prema danom terminu ujutro, a jednom mjesečno poslijepodne - prvi četvrtak u mjesecu od 16:00 do 17:00 sati.
 

 

Razred

Učitelj 

Termin

1. a

Tanja Božić

četvrtak, 3. sat

1. b

Ružica Martinec

srijeda, 3. sat

1. c

Nikolina Kelemenić

srijeda, 4. sat

1. d

Nives Pečevski

petak, 2. sat

2. a

Vesna Gašparić 

srijeda, 4. sat

2. b

Petra Lončarić-Časar

srijeda, 5. sat

2. c

Andrea Pavičić Kolar

četvrtak, 2. sat

2. d

Rosana Štrocinger 

četvrtak, 4. sat

3. a

Margareta Živković

četvrtak, 3. sat

3. b

Branka Kiđemet

srijeda, 2. sat

3. c

Lovorka Draginić

ponedjeljak, 5. sat

3. d

Irena Čerpinko

srijeda, 5. sat

4. a

Gordana Lešnjak

četvrtak, 1. sat

4. b

Petra Kanešić

srijeda, 3. sat

4. c

Ružica Trogrlić

srijeda, 2. sat

4. d

Aleksandra Oreški

četvrtak, 5. sat

5. a

Dario Mijač

srijeda, 4. sat

5. b

Petar Rogina

utorak, 3. sat

5. c

Maja Šarec Dvorski

utorak, 4. sat

5. d

Elizabeta Borovec

srijeda, 3. sat

6. a

Tomislav Rogulja 

četvrtak, 3. sat

6. b

Natalija Hranjec 

utorak, 3. sat

6. c

Filip Novosel 

četvrtak, 2. sat

6. d

Ivana Canjuga 

petak, 3. sat

7. a

Alenka Bađun

srijeda, 3. sat

7. b

Zdenka Šopar

srijeda, 4. sat

 7. c

Marko Martinec

utorak, 4. sat

7. d

Anita Perkov

ponedjeljak, 6. sat

8. a

Bojana Perko

ponedjeljak, 3. sat

8. b

Vedrana Herman

četvrtak, 7. sat

8. c

Tomica Kanoti

četvrtak, 6. sat

8. d

Mihaela Vrbnjak Grđan

petak, 4. sat

 

PRODUŽENI BORAVAK

Poslijepodne: 1. četvrtak u mjesecu 16:00 - 17:00 h

 

Razred(i)

Učitelj 

Termin

2.a, 4. b

Daria Cecelja

srijeda, 5. sat

2.b, 4. a

Maja Kragulj

ponedjeljak, 5. sat

2. c, 3. c

Martina Banek

petak, 5. sat

2. d, 4. d

Valentina Balentović

utorak, 5. sat

3. a

Monika Injić

ponedjelljak, 6. sat

3. b, 4. c

Ida Lacković

ponedjeljak, 6. sat

1.b, 3.c

Danijela Popadić, Tena Rakonić

srijeda, 5. sat

1. d, 3. d

Mateja Martinčević

utorak, 6. sat

1. d, 4. a

Nina Tomašković, Tena Rakonić

četvrtak, 5. sat

1.c, 3.d

Ivana Krišto

ponedjeljak, 5. sat

 

Stručna služba: Ksenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator)

Knjižničar: Miroslav Cmuk (knjižničar), Nikola Terstenjak (zamjena za knjižničara)

 

Pogledajte još:

 

preskoči na navigaciju