preskoči na sadržaj

VI. osnovna škola Varaždin

Login

 

Školska obilježja - majice i kišobrani

Himna škole (mp3)

Vizija, misija, vrijednosti

Vision, mission, values


CD dječjeg zbora "Varaždinski Slavuji"

Tražilica

Citati

Brojač posjeta...

Ispis statistike od 22. 10. 2013.

Ukupno: 1957516
Tjedni individualni razgovori

Osim tjednih termina individualnih razgovora koji vrijede za razrednike, roditelji mogu doći na informacije svakog prvog četvrtka u mjesecu u terminu od 16:00 - 17:00 h. Tada je osim s razrednicima moguće razgovarati i sa svim ostalim učiteljima koji rade u školi.

Poštovani roditelji, tjedni termini individualnih razgovora s razrednicima navedeni su u tablici:

 

Razred

Učitelj 

Vrijeme IR

1. a

Vesna Gašparić

Srijedom, 8.45 - 9.30h

1. b

Petra Lončarić Časar

Četvrtkom, 10.35 - 11.20h

1. c

Hrvoje Hercigonja

Srijedom, 9.40 - 10.25h

1. d

Rosana Štrocinger

Srijedom, 10.35 - 11.20h

2. a

Margareta Živković

Četvrtkom, 10.35 - 11.20h

2. b

Branka Kiđemet

Petkom, 8.45 - 9.30h

2. c

Lovorka Draginić

Ponedjeljkom, 9.40 - 10.25h

2. d

Irena Čerpinko

Petkom, 9.40 - 10.25h

3. a

Gordana Lešnjak

Utorkom, 10.35 - 11.20h

3. b

Petra Kanešić

Petkom, 8.45 - 9.30h

3. c

Ružica Trogrlić

Srijedom, 8.45 - 9.30h

3. d

Aleksandra Oreški

Ponedjeljkom, 10.35 - 11.20h

4. a

Ida Lacković

Ponedjeljkom, 10.35 - 11.20h

4. b

Ružica Martinec

Srijedom, 10.35 - 11.20h

4. c

Nikolina Kelemenić

Ponedjeljkom, 10.35 - 11.20h

4. d

Nives Blažunaj

Srijedom, 10.35 - 11.20h

5. a

Martina Špičko

Srijedom, 13.25 - 14.10h

5. b

Ivana Canjuga

Petkom, 9.40 - 10.25h

5. c

Filip Novosel

Četvrtkom, 9.40 - 10.25h

5. d

Tomislav Rogulja

Ponedjeljkom, 11.30 - 12.15h

6. a

Nina Prašnjak

Utorkom, 11.30 - 12.15h

6. b

Anita Perkov

Srijedom, 8.45 - 9.30h

6. c

Marko Martinec

Srijedom, 11.30 - 12.15h

6. d

Alenka Bađun

Ponedjeljkom,  9.40 - 10.25h

7. a

Natalija Hranjec

Srijedom, 9.40 - 10.25h

7. b

Tamara Franjević

Srijedom, 10.35. - 11.20h

7. c

Mihaela Vrbnjak Grđan

Ponedjeljkom, 9.40 - 10.25.h

7. d

Tomica Kanoti

Utorkom, 13.25 - 14.10h

8. a

Jelena Bajkovec

Ponedjeljkom, 13.25 - 14.10h

8. b

Danijel Lukić

Srijedom, 13.25 - 14.10h

8. c

Andreja Remar Vidrač

Utorkom, 8.45 - 9.30h

8. d

Tina Ivčić

Četvrtkom, 9.40 - 10.25h

BORAVAK

Popodne: 1.četvrtak u mjesecu -15:30 - 16.30h

 

Učiteljica

Vrijeme IR

Martina Banek

Ponedjeljkom, 11.30 - 12.15h

Ivana Krišto

Utorkom, 11.30 - 12.15h

Nina Kovač Tomašković

Četvrtkom, 11.30 - 12.15h

Danijela Popadić

Petkom,11.30 - 12.15h

Valentina Balentović

Četvrtkom, 11.30 - 12.15h

Maja Bakšaj

Utorkom, 11.30 - 12.15h

Daria Cecelja

Srijedom, 11.30 – 12.15 

Mateja Martinčević

Srijedom, 11.30 – 12.15 

 

 

Stručna službaKsenija Dretar (pedagog), Sandra Šenkiš (logoped), Ines Nemet (rehabilitator)

KnjižničarMiroslav Cmuk (knjižničar).

 

Pogledajte još:

 

preskoči na navigaciju