Školska obilježja - majice i kišobrani

Ukupno: 1959082
Upisno područje

Dimitrija Demetra 13,

42 000 Varaždin

Prikaži VI. osnovna škola, Varaždin na većoj karti

Školsko područje VI. osnovne škole Varaždin obuhvaća slijedeće ulice:

• Antuna Branka Šimića, Antuna Handžića, Braće Radića od Franje Galinca (od broja 64), Braće Slukan, Dimitrija Demetra, Dobriše Cesarića, Dragutina Rakovca, 22. rujna 1991., Đure Sudete, Ferde Livadića, Frana Galovića, Gabrijele Horvat, Hrvatskih branitelja, Irme Gorzo, Ivana Rangera, Ivana Trnskog, Jalkovečka, Josipa Kraša, Josipa Pupačića, Jurja Križanića od Franje Galinca do Braće Radića (brojevi 37 do 122A, izuzev brojeva 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 i 54), Katarine Patačić, Luke Botića, Marije Jurić-Zagorke, Marije Vidović, Marina Držića, Matka Laginje, Milke Trnine, Miroslava Krleže od Krešimira Filića do  Jalkovečke (brojevi 3 do 46, izuzev brojeva 4, 6 i 8), Perice Bjelčića, 104. brigade, Tina Ujevića od Krešimira Filića do Jalkovečke (brojevi 10 do 56, izuzev brojeva 11A, 11B, 13 i 15), Vidovečka, Vinka Međerala, Vinka Žganca, Vladimira Vidrića, Zinke Kunc.

Izgradnja novih stambenih zgrada na našem školskom području rezultirala je povećanjem broja učenika škole, a samim tim i povećanjem broja razrednih odjela.

Prosječna udaljenost od roditeljskog doma do Škole je 1 km, a najveća 4 km za područje Grada. Školu također pohađaju učenici s područja Hrastovljana, Kučan Marofa i Jalkovca.

Prikaži VI. osnovna škola, Varaždin na većoj karti