Natjecanje u futsalu i Europski tjedan sporta
Autor: Tomica Kanoti, 6. 10. 2023.

Gradskim prvenstvom u futsalu za dječake počela su školska sportska natjecanja.

Ekipa dječaka u sastavu Ivan Peršić, Petar Čegelj, Jan Petrović, Alan Franko Posavec, Viktor Mađarić, Matej Ježovita, Teo Stojaković, Niko Odrljin, Petar Kelnerić, Sven Vincek Harjač pobjedama protiv I.OŠ, VII.OŠ i IV.OŠ osvojila je 1.mjesto i plasman na Županijsko prvenstvo.

Povodom Europskog tjedna sporta mješovita ekipa dječaka i djevojčica u sastavu Bruno Vupora, Ivor Zagorščak Smetiško, Niko Kanoti, Kaja Herceg, Franka Golub, Karla Habunek, Zara Gaternig, Katja Kukec, Nika Šoša, Leoni Benko, Lota Kulaš, Sofia Nordio nastupila je na turniru u odbojci koji se održao u Areni Varaždin i osvojila 5. mjesto.

Veselimo se novim sportskim izazovima.

Sportski pozdrav!