Likovna izložba „Hrana nije otpad, i ja mogu utjecati“
Autor: Monika Injić, 6. 10. 2023.

Povodom likovne izložbe u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu, pozvani smo na provedbu iste.

Tema izložbe je „Hrana nije otpad, i ja mogu utjecati“. Prema natječaju, odradili smo sekciju 2 pod nazivom „Otpad od hrane u Republici Hrvatskoj, gdje nastaje, što se baca“. Temelj izložbe je edukacija i promjena ponašanja, a kroz kreativno stvaralaštvo svi su se posjetioci mogli educirati o problematici otpada od hrane, mijenjati svoje navike te prenijeti znanje prijateljima, obitelji i kolegama. Izložbu je posjetila i ministrica poljoprivrede, Marija Vučković.

Izložbi su prisustvovale učenice iz 3.a Franka Samac i Sonja Brezovec te iz 3.c Tina Košćak i Laura Biškup. U pratnji su učiteljice Monika Injić, Tena Kečkan, i Danijela Popadić.

Osim izložbe imali smo i slobodno vrijeme koje smo odlično iskoristili.

Kako nam je bilo, pogledajte u fotogaleriji.