Božićna čarolija na satu informatike
Autor: Ema Štrocinger, 22. 12. 2023.

Učenici četvrtog razreda nedavno su unijeli dozu blagdanske radosti u svoje informatičke sate. Umjesto klasičnih zadataka, odlučili su se na izradu božićnih čestitki pomoću programa Word.

Učiteljica ih je vodila kroz osnove programa, podučavajući ih o uređivanju teksta, dodavanju slika i raznim kreativnim alatima. Iako su mnogi prvi put koristili neke od alata u programu, brzo su savladali nove vještine.

Kroz proces stvaranja čestitki, učenici su izrazili svoju kreativnost i ljubav prema blagdanima. Pisali su srdačne poruke članovima obitelji, prijateljima, učiteljima i svima koje vole.

Suradnjom i dijalogom tijekom aktivnosti, učenici su razmijenili ideje i podržavali jedni druge u stvaranju osobnih božićnih čestitki.

Pogledajte ostatak radova u fotogaleriji!