Izlet učenika petih razreda u Zagreb
Autor: Elizabeta Borovec, 12. 1. 2024.

U ponedjeljak 11. prosinca 2023. godine učenici petih razreda, zajedno sa svojim razrednicima, posjetili su Zagreb. Odgledali su kazališnu predstavu „Bit će strašno kad porastem“ u Dječjem kazalištu Dubrava.

Nakon predstave prošetali su Zrinjevcem, Trgom bana Jelačića i Gornjim gradom te imali priliku vidjeti Advent u Zagrebu. Kratkom šetnjom došli su na ručak, a nakon ručka zaputili se kroz božićno ukrašen tunel Grič natrag prema Zrinjevcu i organiziranim radionicama Quillinga u prostorijama Hrvatskog školskog muzeja. Kako su naizmjenično sudjelovali u radionicama, u slobodno vrijeme učenici nisu mogli odoljeti božićnim poslasticama i razonodi na Zrinjevcu. Zavirite u slike i pogledajte kako nam je bilo!

Razrednici: Dario Mijač, Dora Vuković, Maja Šarec Dvorski, Elizabeta Borovec