26. siječnja (petak) - održava se školsko natjecanje iz matematike
Autor: Dario Maltarski, 25. 1. 2024.

Školsko natjecanje iz matematike će se održati u petak, 26. siječnja 2024., s početkom u 10:00 sati. Natjecanje traje 120 minuta. Taj dan ste (ako želite) oslobođeni nastave.

Natjecanje će se održati u učionicama 3.c i 3.d razreda. Raspored sjedenja možete vidjeti u privitku. Na natjecanje ponesite svoj OIB jer ga trebate upisati na obrazac za zaporku. Pišete običnom ili tehničkom olovkom, a nikako kemijskom. Nemojte zaboraviti ponijeti geometrijski pribor. Formule i kalkulatori nisu dozvoljeni. Učenici koji uzimaju užinu neka dođu na užinu u 9:30 sati. Kako bi na vrijeme mogli početi s natjecanjem svi natjecatelji trebaju biti u svojim učionicama u 9:45 sati. Učenici koji uzimaju ručak nakon natjecanja odlaze u blagovaonu na ručak koji počinje u 12:10.

Ukoliko želite otkazati ručak to još možete učiti danas (najkasnije do sutra do 8:30h), tako da roditelji jave u računovodstvo.

Rješenja zadataka će biti objavljena na stranici https://natjecanja.math.hr/domaca-natjecanja/natjecanja-2024/ neposredno nakon završetka natjecanja.

Privremeni rezultati će biti objavljeni u 16:30 sati na oglasnoj ploči, te se možete žaliti na svoje rezultate u roku od 30 minuta nakon objave privremenih rezultata. U 17:00 sati će biti objavljena konačna ljestvica poretka na ulazu škole.

Svima želimo puno uspjeha u rješavanju zadataka!

Raspored učenika u učionicama je u prilogu ispod.

Priloženi dokumenti:
Raspored_po_ucionicama_1.pdf (164.32 KB)