Maškare
Autor: Nina Kovač Tomašković, 13. 2. 2024.

Učenici 2. b, prvih i četvrtih razreda VI. osnovne škole Varaždin u utorak, 13. veljače, sudjelovali su na varaždinskoj maškaradi, koju su drugu godinu zaredom organizirali Turistička zajednica grada Varaždina i Društvo naša djeca uz potporu Gradskog muzeja Varaždin.

Policajci, vitezovi, Harry Potteri, princeze, Spidermani, mornari, nogometaši, mačke, miševi, čudovišta...  krenuli su sa školskog dvorišta prema atriju Staroga grada. Tamo su ih dočekali drugi zamaskirani učenici varaždinskih škola te predškolci varaždinskih vrtića.  Pjesmi, plesu i veselju nije bilo kraja.

Fotogalerija

Nakon što se dobro isplesali na hitove „Hajde da ludujemo“, „Baby Shark“ i druge, učenici su se okrijepili krafnama kojima ih je počastio organizator.  Učenici s nestrpljenjem čekaju maškaradu iduće godine.