Zdravi tjedan 2023. – 4. dan
Autor: Nataša Narančić, 2. 3. 2023.

Završni dan projekta Zdravi tjedan svoje su kulinarske sposobnosti i spretnost u obavljanju kućanskih poslova pokazali učenici četvrtih i osmih razreda. I jedni i drugi u tome su bili jako uspješni pa je ponovno bilo i nekih izjednačenja!

Kao najbolji kuhari ipak su se istaknuli učenici 8. a razreda koji su za svoje jelo osvojili maksimalnih 40 bodova i time odnijeli pobjedu u ukupnom poretku.

U kućanskim poslovima danas su najbrži bili učenici 4. d i 8. d razreda.

U ukupnom poretku najuspješniji su u kućanskim poslovima bili učenici 2. d razreda u razrednoj te učenici 7. d razreda u predmetnoj nastavi.

Čestitamo pobjednicima, a i ostalim sudionicima Zdravoga tjedna koji su svojom prijavom pokazali hrabrost i odvažnost.

Fotografije posljednjega dana Zdravoga tjedna pogledajte u fotogaleriji.