Odlični rezultati naših učenika na Državnom natjecanju iz informatike
Autor: Danijel Lukić, 22. 4. 2023.

Državno natjecanje iz informatike Infokup 2023 održano je od 18.4.2023. do 21.4.2023. godine u hotelu „Imperial“ u Vodicama.

Našu školu na Državnom natjecanju su predstavljali Marin Rođak - 7.c i Ozana Margotić - 8.b. Oboje su se natjecali u kategoriji Primjena algoritama - osnovne škole. Marin je osvojio izvrsno treće mjesto dok je Ozana bila deveta. Zbog iznimno malog broja pozvanih natjecatelja ovaj uspjeh je time još veći.

Ozani je ovo bilo četvrto uzastopno državno natjecanje iz Informatike dok je Marinu bilo treće uzastopno. Učenicu Ozanu  je za natjecanje pripremao gospodin Dejan Dabić dok je Marina pripremao gospodin Marin Drabić te je uz to polazio i dodatnu nastavu u školi.

U slobodno vrijeme učenici su imali prilike uživati u štenji Vodicama te sklopiti neka nova prijateljstva.

Čestitamo Ozani i Marinu!

Ljestvica poretka

Osvojeno mjesto