Ponovno uspješni u matematici
Autor: Vedrana Herman, Nina Vidoni, 2. 5. 2023.

Troje učenika VI. osnovne škole Varaždin sudjelovalo je na 64. državnom Natjecanju iz matematike. Natjecanje se održavalo od 24.4. do 26.4.2023. u Poreču, a pozvano je 267 učenika osnovnih i srednjih škola.

Na državno Natjecanje plasirali su se učenici šestog razreda Filip Smuđ i Bruno Tomašković (mentorica Nina Vidoni) te učenica osmog razreda Ozana Margotić (mentorica Vedrana Herman).

Učenik Filip Smuđ osvojio je odlično 12. mjesto te pohvalu Državnog povjerenstva, a učenik Bruno Tomašković osvojio je odlično 15. mjesto. Učenica Ozana Margotić osvojila je odlično 18. mjesto.

Učenici Filip Smuđ i Ozana Margotić na državno su se Natjecanje plasirali kao županijski prvaci, dok je učenik Bruno Tomašković na županijskom natjecanju osvojio treće mjesto.

Učenicima, roditeljima i njihovim mentorima čestitamo na odličnim rezultatima.

Aktiv učitelja matematike