Prvi dan nastave, prijem za učenike 1. razreda, roditeljski sastanci, preuzimanje udžbenika u šk. god. 2023.-2024.
Autor: Mario Stančić, 30. 8. 2023.

Informacije o prvom danu nastave, prijemu za učenike 1. razreda, roditeljskim sastancima i preuzimanju udžbenika dostupne su u nastavku.

PRIJEM  ZA UČENIKE PRVIH RAZREDA

ponedjeljak, 4.9. u 12:00 u velikoj sportskoj dvorani

priredba za učenike prvih razreda učenika nakon čega slijedi upoznavanje učiteljica, učenika i roditelja

Poštovanim roditeljima i našim budućim učenicima želimo dobrodošlicu u VI. osnovnu školu Varaždin!

UČENICI 2. DO 8. RAZREDA

Za učenike od 2. do 8. razreda nastava se organizira prva četiri sata. Prvi sat je sat razrednika, a od 2. do 4. sata prema rasporedu sati. Na nastavu donose bilježnice i pribor prema rasporedu nastavnih sati. U školu donose papuče.

Za sve učenike je organizirana užina.

Učenici od 2. do 4. razreda mogu poslije nastave prema odluci roditelja/skrbnika ostati u produženom boravku. Za učenike je uz užinu organiziran i ručak.

Učenici od 5. do 8. razreda nakon nastave odlaze kući.

ZAJEDNIČKI RODITELJSKI SASTANAK ZA RODITELJE UČENIKA 1.-4.RAZREDA

ponedjeljak, 4.9. – u 16,00 sati

Nakon zajedničkog roditeljskog sastanka razrednici održavaju pojedinačne roditeljske sastanke u svojim matičnim učionicama nakon čega slijedi podjela udžbenika.

Ljubazno vas molimo da sa svojom djecom do prvog roditeljskog sastanka donesete odluku o korištenju usluge produženog boravka, užine te ručka.

• Produženi boravak je za roditelje besplatan te se financira iz proračuna Grada Varaždina.
  • Troškovi obroka užine financiraju se iz sredstava Državnog proračuna sukladno odluci Vlade Republike Hrvatske te je užina besplatna za sve učenike.
  • Troškovi ručka iznose 3,50 eura po obroku.

RODITELJSKI SASTANAK ZA RODITELJE UČENIKA PETIH RAZREDA

ponedjeljak, 4.9. u 17:30 u velikoj sportskoj dvorani

predstavljanje članova Razrednog vijeća

ZAJEDNIČKI RODITELJSKI SASTANAK ZA RODITELJE UČENIKA 5.-8.RAZREDA

ponedjeljak, 4.9. – u 18,00 sati u velikoj sportskoj dvorani

Nakon zajedničkog roditeljskog sastanka razrednici održavaju pojedinačne roditeljske sastanke nakon čega slijedi podjela udžbenika

Ljubazno vas molimo da sa svojom djecom do prvog roditeljskog sastanka donesete odluku o korištenju usluge užine te ručka.

• Troškovi ručka iznose 3,50 eura po obroku.

PRODUŽENI BORAVAK

Program produženog boravka besplatan je za sve učenike koji imaju prebivalište na području Grada Varaždin.

Roditelji/skrbnici učenika polaznika programa produženog boravka koji nemaju prebivalište na području Grada Varaždina, u obvezi su sufinancirati program produženog boravka u iznosu od 20,00 eura mjesečno tijekom deset mjeseci.

Roditeljski sastanak roditelja čija djeca pohađaju produženi boravak i učiteljica produženog boravka je je 5.9. u 17:00 sati.

VIJEĆE RODITELJA

Četvrtak, 14.9.2023. u 17:00 sati u zbornici

Poštovani roditelji, dragi učenici želimo vam sretnu i uspješnu novu školsku godinu!