4.b i 4.c u Zagrebu
Autor: Ružica Trogrlić, Petra Kanešić, 13. 11. 2023.

Učenici 4.b i 4.c razreda 23. listopada 2023. posjetili su glavni grad Republike Hrvatske – Zagreb.

Uz stručno vodstvo posjetili su Hrvatski sabor, te obišli Gornji grad. Nakon kratke, ali vrlo zanimljive vožnje uspinjačom, prošetali su Ilicom i prošli kroz tunel Grič.

Uputili su se na zasluženi ručak kako bi dobili energiju za preostali, a možda i najzanimljiviji posjet toga dana, posjet Zoološkom vrtu grada Zagreba. S velikim oduševljenjem i zanimanjem učenici su promatrali životinje podsjećajući se koliko je važno biti odgovoran prema prirodi i svim njenim stanovnicima.

Nakon posjeta Zoološkom vrtu grada Zagreba uslijedio je povratak kući. Umorni, ali sretni i s najljepšim uspomenama, vratili su se u Varaždin.